9 Травня в Росії. Путін пообіцяв заспівати День перемоги на балконі

Новини України

Путін вийде 9 травня на балкон, щоб заспівати “День перемоги”

Путін пообіцяв вийти на балкон і заспівати «День Перемоги». Фото: kremlin.ru

Президент Росії Володимир Путін підтримав ідею вийти на балкони своїх помешкань і виконати пісню “День Перемоги” 9 травня.

Про це пише “РИА Новости”.

Пропозиція надійшла главі держави під час онлайн-зустрічі з учасниками загальноросійської акції “МыВместе”. Волонтери розповіли Путіну, що ініціатива виконати всією країною пісню належить народному артисту СРСР Василю Лановому. Учасники відеокімнати також нагадали президенту, що він традиційно приймає участь у ході “Безсмертного полку”.

Волонтери звернулися до президента РФ з проханням підтримати їх, на що Путін охоче погодився.

“Із задоволенням це зроблю, мені потрібно тільки вибрати форму участі. Я подумаю над цим обов’язково. Але навіть не сумнівайтеся – я буду душею і серцем разом з вами”, – відповів Путін.

Акція “Безсмертний полк” за збереження особистої пам’яті про покоління Великої Вітчизняної війни проводиться в День Перемоги в Росії та інших країнах.

Нагадаємо, Путін розповів, як пройде парад Перемоги коронавіруса. 9 травня в небі пролетить парадним строєм авіаційна техніка, а також планується святковий салют.

Також президент РФ назвав пандемію найважчим випробуванням після війни.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь