Адеішвілі – головний радник генерального прокурора України щодо реформ

Новини України

Радником з реформ Рябошапки і Венедиктової є соратник Саакашвілі обвинувачений в тортурах

За словами екс-президента Грузії, Адеішвілі був радником і попереднього генпрокурора. Фото: Facebook/ Михайло Саакашвілі

Екс-президент Грузії, голова виконавчого комітету з реформ Михайло Саакашвілі заявив, що Зураб Адєїшвілі є головним радником генерального прокурора України Ірини Венедиктової реформ.

Про це розповів в ефірі грузинського телеканалу Mtavari Arkhi Михайло Саакашвілі.

За словами екс-президента Грузії, Адеішвілі був радником і попереднього генпрокурора Руслана Рябошапки.

“80% старих прокурорів у центральному офісі Генеральної прокуратури були відсіяні комісією під головуванням Зуры Адеішвілі. Це фінансується американцями програма, під егідою американців. Адеішвілі також був радником попереднього генерального прокурора, а тепер він є головним радником з реформ нинішнього генерального прокурора”, – сказав Саакашвілі.

Зураб Адеішвілі вважається одним з головних представників команди Саакашвілі. У різні роки він обіймав посаду міністра юстиції і генерального прокурора Грузії. Після програшу Міхо на виборах 1 жовтня 2012 року, Адеішвілі, як і більшість членів команди колишнього президента, покинув територію Грузії. Він звинувачувався за цілою низкою кримінальних справ. В тому числі і за участь в тортурах.

Зараз Адеішвілі проживає на території України. На початку 2015 року Адеішвілі був радником в Кабміні країни.

Нагадаємо, що в цьому ж ефірі, Саакашвілі пообіцяв Грузії голод і біди у разі розриву відносин з Україною.

Також ми писали, що з приводу свого призначення думає сам Саакашвілі. Він розповів, що його посада – повністю ініціатива Зеленського.

Залишити відповідь