Адміністрація США планує звільнити міністра охорони здоров’я – ЗМІ

Новини України

Білий дім може звільнити міністра охорони здоров’я США, не впорався з коронавірусом – ЗМІ

Алекс Азар

Адміністрація США планує звільнити міністра охорони здоров’я Алекса Азара. Це пов’язано з епідемією коронавіруса в країні, що стали світовим лідером за кількістю заражених і померлих.

Про можливе звільнення повідомляє “Інтерфакс” з посиланням на американські ЗМІ.

За даними джерел The Wall Street Journal і Politico в Білому домі, Азар на початку спалаху інфекції в Сполучених Штатах допустив кілька помилок. Зокрема, він переконував президента Дональда Трампа в тому, що Covid-19 не представляє особливої небезпеки для США.

В якості можливого наступника Азара називають координатора Білого дому по боротьбі з коронавірусом Дебору Беркс, адміністратора центру Medicaid Сіма Верма і заступник міністра охорони здоров’я Еріка Харгана.

Між тим представник Білого дому у відповідь на прохання журналістів прокоментувати інформацію про зняття міністра назвав її “спекуляціями і домислами”.

А на початку квітня “Країна” писала про звільнення Трампом розвідника, через якого почалися Украинагейт і процедура імпічменту президента.

Ми також розповідали. що епідемія коронавіруса вже почала боляче бити по американській економіці: у США закрилися більше дюжини м’ясних комбінатів.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь