Адвокат Єрмака назвав напад на Штанько і Шумського провокацією

Новини України

“Стандартний сценарій провокацій”. Адвокат Єрмака відреагував на напад на фігурантів справи про плівках брата голови ВП

“Стандартний сценарій провокацій”. Адвокат Єрмака відреагував на напад на фігурантів справи про плівках брата глави ОП. Скріншот з відео

Адвокат брата глави Офісу Президента Дениса Єрмака впевнений, що підпал мотоцикла Дмитра Штанько і спроба підриву автомобіля Сергія Шумського є провокацією.

Про це юрист Іван Холондович заявив “Країні” у вівторок, 12 травня.

Нагадаємо, що в ніч на вівторок, 12 травня, невідомі атакували двох фігурантів справи про плівках брата глави Офісу президента Дениса Єрмака. Зокрема, зловмисники підпалили мотоцикл Дмитра Штанько (раніше “Країна” писала про нього, зокрема те, що це може бути провокатор СБУ – Ред.) і підкинули гранату в автомобіль Сергія Шумського.

“Зараз ви бачимо стандартний сценарій провокацій. Скандал затих, привернути до нього увагу додатковими записами неможливо, оскільки у них немає нічого нового, тому новий виток скандалу надають вже псевдопокушениями і підпалами транспорту. Це може відбуватися навіть без відома самих фігурантів Штанько та Шумського, а ініціюватися все тими ж ляльководами, які почали цей спектакль, який вже переходить будь-які здорові кордону. І я як захисник Дениса Єрмака подвійно зацікавлений, щоб ці злочини були розкриті як можна швидше. Впевнений, що виконавці і замовники спроби підпалу і вибуху машини вкажуть на ініціаторів всього цього штучного скандалу”, – заявив адвокат.

Також він звернув увагу на ще одну деталь інциденту.

“З фото з місця події, які оприлюднено в ЗМІ, ми бачимо мотоцикл марки KTM, ціна такого вживаного три тисячі доларів, хоча відомо, що Штанько до історії з плівками пересувався на мотоциклі BMW майже за 20 тисяч доларів. Який мабуть змінив незадовго до підпалу”, – сказав Холондович.

Нагадаємо, в кінці березня депутат від “Слуги народу” Гео Лерос розмістив в соцмережах кілька відеозаписів, на яких брат голови ВП Андрія Єрмака пропонує влаштувати неназваних осіб на певні посади в органах влади.

Потім керівництво САП порушило кримінальну справу за зверненням народного депутата Гео Лерос про отримання хабарів при призначенні на державні посади. У теж час, ДБР порушило кримінальну справу стосовно Лерос за заявою Єрмака про поширення матеріалів про нібито продаж державних посад.

3 квітня Лерос прибув в ГБР по справі про плівках Єрмака, проте захист зажадала перенести допит. У той же день НАБУ більше 2 годин допитувало брата Єрмака по плівках Лерос.

Також стало відомо, що СБУ додала до справи Лерос статтю про шахрайство.

Залишити відповідь