Афганський президент наказав військовим атакувати талібів*

Новини Світу

 

 
 

 

 
 

Президент Афганістану Ашраф Гані у відповідь на безперервні атаки бойовиків руху “Талібан”* віддав наказ військовим почати наступ на талібів*, повідомило у вівторок афганський видання Tolo News.

“У телевізійному зверненні Гані сказав, що “Талібан”* проігнорував неодноразові заклики до скорочення насильства і припинення вогню. Він додав, що заклик до припинення вогню не означає слабкість; він означає прихильність до миру”, – передає Tolo News.

При цьому президент закликав талібів* підтримувати мирні ініціативи, передає “Інтерфакс”.

У вівторок повідомлялося, що бойовики здійснили напад на пологовий будинок в районі Дашті-Барч в Кабулі: п’ять мирних жителів загинули, у тому числі жінки і діти, ще чотири людини отримали поранення. Проте таліби* відкинули причетність до нападу.

Також скоєно напад на похоронну церемонію в провінції Нангархар. Там загинули десятки людей. Ще два напади вчинені в інших регіонах.

Tolo News нагадує, що з кінця лютого афганські урядові сили знаходилися в стані “активної оборони”, коли таліби* погодилися знизити рівень насильства в рамках укладення мирної угоди з США. Проте після підписання угоди, зазначає телеканал, інтенсивність атак талібів* істотно зросла.

*”Талібан” (таліби) – терористичне угрупування, заборонена в РФ.

Залишити відповідь