Акт цензури і свавілля. МЗС Росії про блокування сайтів і мереж Україною

Новини України

МЗС Росії назвало актом цензури і свавілля блокування російських сайтів Україною

У МЗС РФ констатували, що Україна не збирається переглядати свою політику щодо Росії. Фото: Facebook/ MIDRussia

Департамент інформації і друку МЗС Росії відреагував на продовження заборони щодо російських інтернет-ресурсів в Україні.

Офіційний коментар опублікований у Facebook відомства.

У МЗС РФ вважають, що обмежувальні заходи, прийняті Києвом в 2017 році і подовжені зараз – це демонстрація українським керівництвом небажання переглядати дискримінаційну та протиправну політику щодо російських медіа-ресурсів.

“Розцінюємо цей крок як акт прямої цензури, спрямований на зачистку інформаційного простору країни від альтернативних точок зору. Подібні дії є грубим порушенням таких основоположних принципів міжнародного права, як свобода висловлення думки та рівний доступ до інформації”. – відзначили в МЗС.

Також в МЗС розцінюють блокування російських сайтів як частина свавілля щодо ЗМІ в Україні, де журналістська діяльність давно пов’язана з ризиком для життя і свободи.

“Київська влада ведуть послідовну політику репресій проти ЗМІ, посилюючи законодавство і держрегулювання медіа-простору, а також застосовуючи адміністративні та інші форми тиску на журналістів”, – написала прес-служба МЗС.

У міністерстві назвали неприпустимим “потурання” офіційним Києвом протиправної діяльності сайту “Миротворець”. І закликали профільні міжнародні структури та правозахисні організації, у тому числі Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ, відреагувати належним чином, а “європейських і заокеанських партнерів Києва пояснити – як політика української влади поєднується з демократичними цінностями та принципами”.

Нагадаємо, сьогодні вночі Володимир Зеленський продовжив заборону на російські соцмережі в Україні.

Цей вчинок суперечить передвиборчим обіцянкам, які президент за рік забув.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь