Алергіки не входять в групу ризику зараження коронавірусом

Новини України

Російський академік з’ясував, наскільки небезпечний коронавірус для алергетиків

Фото: “Країна”

Російський фахівець, алерголог-імунолог Рахім Хаитов заявив, що алергіки не входять в групу ризику зараження коронавирусной інфекцією.

Про це повідомляє ТАСС в понеділок, 18 травня.

За словами Хаїтова, пацієнти з алергією зазвичай не схильні до більшого ризику розвитку коронавіруса і більш серйозних ускладнень хвороби, ніж населення в цілому. Виключення можуть складати тільки алергіки з важкими випадками астми.

Також імунолог додав, що пандемія не повинна перешкодити лікування респіраторного алергічного захворювання, оскільки його слід тримати під контролем.

“Особливо важливий контроль у пацієнтів з бронхіальною астмою, тому слід продовжити, а при необхідності збільшити дозу інгаляційних кортикостероїдів та комбінованих препаратів”, – додав Хаитов.

Раніше ми писали, що російський епідеміолог розповів, як коронавірус вражає не тільки легені людини. За його словами, у коронавіруса є різні клінічні прояви, так як зараження відбувається кількома різними способами.

Також писали, що вчені дізналися, коли ризик захворіти коронавірусом найбільш високий. Covid-19 передається від зараженого іншим людям за день до появи у нього симптомів. У такому випадку ефективність масок полягає в тому, що їхнє носіння дозволяє запобігти поширенню хвороби ще до того, як інфікований про неї дізнається.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь