Анатолій Захаренко. Суд на два місяці заарештував стрілка з Житомирської області

Новини України

Суд заарештував житомирського стрілка Захаренко без можливості внести заставу

Суд визначив запобіжний захід стрілку з Житомирської області, який підозрюється у вбивстві семи осіб. Фото: Facebook

Королівський міський суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без права застави для “стрілка” з Житомирської області Анатолія Захаренко, який підозрюється у вбивстві семи осіб. Про це повідомляє УНН.

“Слідчий суддя ухвалив клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою відносно Захаренко А. П. задовольнити. Застосувати до підозрюваного Захаренко запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком до 20 липня 2020 без визначення розміру застави”, – сказав суддя Костянтин Шалота.

Підозрюваний стверджував, що вбив сімох людей в цілях самозахисту. Також відомо, що він отримав поранення руки в ході розглядів.

Нагадаємо, 22 травня, близько першої години ночі в селі Новоселиця Попільнянського району Житомирської у приватних ставків місцевий житель, орендар, при конфліктній ситуації з невідомими здійснив низку пострілів з мисливської рушниці, в результаті чого смертельні вогнепальні поранення отримали сім чоловік.

Як повідомляла “Країна”, у Житомирській області орендар ставка розстріляв сімох рибалок, шість з яких – у сні.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь