Андрій Таран, міністр оборони выззвал на службу 500 офіцерів запасу

Новини України

Міноборони оголосило про призов на військову службу українських резервістів

Міністр оборони викликає на службу 500 офіцерів запасу, фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ № 157 про призов на військову службу в червні і липні 500 офіцерів запасу.

Про це сьогодні, 21 травня, повідомили в Головному управлінні персоналу Генерального штабу Збройних Сил України на офіційній сторінці в Facebook.

“Згідно з наказом підлягають призову 500 офіцерів запасу віком до 43 років, з 16 військово-обліковими спеціальностями.

Вони пройдуть курси перепідготовки і підвищення кваліфікації при вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів протягом трьох місяців. Підготовку покликаних офіцерів планується почати з 2 липня 2020 року”, – уточнили в Генштабі.

Метою призову офіцерів є набуття ними практичних навичок і умінь для збройного захисту Вітчизни. Після завершення підготовки передбачається призначення офіцерів на посади у військові частини Збройних Сил України.

“До участі в операції об’єднаних сил (ООС) покликані офіцери залучатися не будуть, крім випадків добровільної згоди і після укладення контракту про проходження військової служби. На офіцерів, які будуть покликані, поширюється весь пакет соціальних пільг та гарантій військовослужбовців за контрактом.
Також за ними зберігаються місце роботи, посада та середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування і форми власності”, – запевнили в Генштабі.

Нагадаємо, що в ніч на 21 травня, на Донбасі підірвався на міні і загинув командир батальйону “Луганськ-1” полковник Губанов.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь