Андрія Лесика облили зеленкою в Харкові

Новини України

У Харкові облили зеленкою представника “Оппоплатформы”, який прийшов підтримати мітинг лікарів. Відео

Облитий зеленкою Андрій Лесик. Скріншот

Невідомі у Харкові облили зеленкою голову міського відділення “Опозиційної платформи – За життя” Андрія Лесика під час того, як він підтримав акцію медиків.

Про це повідомляє телеканал Zik.

Як відзначається, під час мітингу співробітників харківського пологового будинку, який збираються закрити, невідомий підійшов до Лесику, облила його зеленкою і втік.

За словами політика, влада хоче закрити пологовий будинок в центрі Харкова, роблячи це під час того, як люди знаходяться на карантині. Також Лесик зазначив, що це ненормально, що лікарі змушені вимагати право на роботу.

“Невже це нормально, коли такі акції протесту відбуваються в центрі міста Харкова, коли медики просто змушені захищати свої права? А чому в зеленці? Тому, що наші політичні опоненти, крім зеленки, нічого не можуть”, – заявив Андрій Лесик.

Тим часом медики, які зібралися на площі з вимогою до влади не закривати пологовий будинок, скандували “Керівництва – ганьба!”.

Нагадаємо, в Запоріжжі націоналісти змусили облитися зеленкою і поставили на коліна 14-річну дівчинку.

Також ми писали, що у Харкові після суду по поверненню проспекту імені Жукова облили зеленкою чиновника.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь