Ангела Меркель представила план відкриття кордонів між Австрією і ФРН з 15 червня

Новини України

Австрія і Німеччина відкриють спільний кордон з 15 червня

Австрія і Німеччина 15 червня відкриють кордони, які закрив Covid-19, фото: pixabay.com

Європа поступово скасовує карантинні обмеження, які завдали величезної шкоди економіці ЄС і вже сьогодні Єврокомісія представить масштабний план щодо скасування заборон на поїздки всередині Євросоюзу.

А Німеччина і Австрія збираються повністю відкрити кордон між двома країнами вже з 15 червня.

Про це повідомило Австрійське агентство друку з посиланням на відомство канцлера Австрії, передає ТАСС.

При цьому, вже сьогодні між Німеччиною і Австрією були відкриті дрібні прикордонні переїзди для користування жителями прикордонних регіонів в районі німецької федеральної землі Баварія та австрійської федеральної землі Верхня Австрія. Надалі також повинні відкритися прикордонні переїзди в австрійських Тіролі і Зальцбурзі.

Нагадаємо, що влада Австрії для боротьби з поширенням коронавіруса ввела в березні санітарний та прикордонний контроль на кордонах. Прибувають в Австрію особам наказано перебувати в самоізоляції протягом 14 днів (для осіб з місцем проживання в цій країні) або надати медичну довідку з негативним результатом аналізу на коронавірус, видану не раніше, ніж за чотири дні. Також можна пройти тест на коронавірус прямо в аеропорту Відня. Його реультаты будуть готові вже через три години після проведення тесту.

“Країна” веде щоденний онлайн-репортаж про те, як Україна і планета виходять з карантину і б’ються з Covid-19.

Залишити відповідь