Арістов захворів – як почуває себе хворий коронавірусом депутат Слуги народу

Новини України

В Слузі народу повідомили, як почуває себе хворий коронавірусом депутат Аристов

Слуга народу повідомила, як почуває себе хворий коронавірусом депутат Арістов. Фото: Facebook / Юрій Аристов

Народний депутат з фракції “Слуга народу”, голова парламентського комітету з питань бюджету Юрій Аристов заразився коронавірусом. Про це стало відомо після тесту, зробленого у другій половині дня 22 травня.

Про це повідомила його колега, заступник голови фракції Євгенія Кравчук на своїй сторінці в Facebook.

“З’явилася підтверджена інформація, що тест виявив COVID-19 у нашого колеги з СН Юрія Арістова. Він відчуває себе нормально, легкі симптоми. Епидемслужба зараз з’ясовує коло близьких контактів. Бажаємо Юрію якнайшвидшого одужання!”, –

Напередодні Євгенія Кравчук повідомила, що за підсумками перевірки 87 осіб, з яких було 52 депутати, тести не виявили коронавірус у Верховній Раді. У зв’язку з цим парламент готувався до пленарного засідання 2 червня.

 

Нагадаємо, депутат фракції “Слуги народу” і голова бюджетного комітету Верховної Ради Юрій Аристов заразився новим коронавірусом.

Як повідомляла “Країна”, коронавірус знайшли у нардепа від “Батьківщини” Олега Мейдича. З-за цього Верховна Рада скасувала пленарні засідання до кінця тижня. 21 та 22 травня парламент працював в режимі комітетів.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь