Атака на офіс Опозиційної платформи 23 травня. Поліція затримала 17 радикалів і порушила справу

Новини України

Напад на офіс “Оппоплатформы”. Поліція затримала 17 радикалів і порушила справу

Поліція затримала кількох протестуючих членів Нацкорпуса під офісом ОПЗЖ. Фото: nationalcorps.org

За фактом атаки на офіс партії “Оппозицонная платформа – За життя”, яка була організована Нацкорпусом, порушено справу про хуліганські дії.

Про це повідомляється в прес-службі Нацполиции Києва.

“Сьогодні активісти влаштували акцію протесту біля офісу на вулиці Великій Васильківській. По закінченню заходу учасники запалили фаєри, димові шашки, а також кинули петарду і кілька банок з фарбою на фасад будівлі”, – зазначено в повідомленні.

В Печерське управління поліції доставили 17 громадян, зараз їх особистості встановлюють.

Нагадаємо, в суботу, 23 травня, Національний корпус влаштував акцію перед будівлею, де розташований офіс партії “Опозиційна платформа – за життя” на вулиці Васильківській у Києві. Націоналісти закидали червоною фарбою стіни і використовували піротехніку. Активісти виступають “проти капітуляції”, яку проводить президент Зеленський при пособництві російських агентів”. Також вони зажадали від Мін’юсту позбавити “Оппоплатформу” реєстрації. Радикали пообіцяли, що збираються протестувати і завтра.

У політичній партії “Опозиційна платформа – За життя” незабаром виступили з офіційною заявою. Атаку радикалів вони назвали помстою на позицію політсили по Донбасу, російської мови та інших важливих питань.

Залишити відповідь