Atlantic Council встали на захист Рябошапки, Верланова і Нефьодова

Новини України

У США незадоволені відставкою Верланова і Нефедова, а також кримінальною справою проти “чудової” Рябошапки

На захист екс-генпрокурора Рябошапки стали американці. Фото: Офіс генпрокурора

Atlantic Council, один з найбільших американських аналітичних центрів, працює з владою США і НАТО, виступив на підтримку відразу трьох українських чиновників, які в останні місяці було звільнено з топ-посад – екс-генпрокурора Руслана Рябошапки, колишнього головного митника Максима Нефьодова, а також колишнього головного податківця Сергія Верланова.

Про це йдеться в статті Atlantic Council.

“Він (президент України Володимир Зеленський – Ред.) звільнив свого чудового генерального прокурора. Він замінив Руслана Рябошапку Іриною Венедиктової, політично лояльною і ніколи не працювала прокурором. Результати були передбачувані: Венедиктова, схоже, відмовляється від реформи прокуратури. Вона скасувала деякі звільнення Рябошапки і заблокувала іноземним партнерам і громадянському суспільству перевірку прокурорів”

Автори пишуть, що “врешті-решт Спеціалізована антикорупційна прокуратура порушила кримінальну справу проти Рябошапки”.

Також автори статті обурилися звільненням Максима Нефьодова і Сергія Верланова:

“Верланов був несподівано звільнений 24 квітня після боротьби з корупційними схемами у сфері алкоголю і тютюну, придушення схем шахрайства з ПДВ та відмови від продажу посад. Верланов був якраз підходящою людиною для цієї роботи”, – йдеться в повідомленні Atlantic Council.

Звільненого разом з ним Нефедова в AC називають “відомим реформатором, виступаючим за онлайн-закупівлі: “Колишній інвестиційний банкір заробив би в десять разів більше в приватному секторі, але вперто продовжував реформи в державному секторі”.

“За словами антикорупційних активістів в Києві, Верланов, Нефедов і Рябошапка припиняли корупційні грошові потоки, і наступні кримінальні звинувачення є відплатою”, – повідомили в Atlantic Council.

Зазначимо, що в тому ж повідомленні американці стали на захист власниці паспорта США екс-в.о. глави Моз Уляни Супрун.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь