Австрія повністю відкриє кордону з Чехією, Словаччиною та Угорщиною

Новини України

Австрія повністю відкриє кордону з Чехією, Словаччиною та Угорщиною

Австрія повністю відкриє кордону з Чехією, Словаччиною та Угорщиною. Фото: pixabay

В Австрії, де після карантину вже з 15 травня відкрили ресторани, музеї і бібліотеки, повністю відкривають кордону з Чехією, Словаччиною та Угорщиною. Кордони відкриють для вільного проїзду з 15 червня.

Про це йдеться в спільній заяві міністрів внутрішніх справ, закордонних справ і Європи чотирьох країн, пише “Європейська правда”.

“Наша мета – мати якомога більше свободи і якомога менше обмежень. Ці послаблення створюють трохи більше нормальності для людей в прикордонному регіоні та забезпечать жителям прикордонної зони більш спокійну повсякденне життя”, – йдеться в заяві.

Раніше було оголошено про повне скасування прикордонного контролю між Німеччиною, Австрією, Швейцарією і Ліхтенштейном з 15 червня. Обмеження залишаються для транзиту з Італії.

Раніше “Країна” писала, що Чехія збирається в червні відкрити кордони з Австрією і Словаччиною.

Також ми розповідали, що в Німеччині скасували обов’язковий карантин для приїжджаючих з Великобританії і країн Євросоюзу.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь