Автор Гаррі Поттера Джоан Роулінг вперше за 13 років випустила нову книгу

Новини України

Автор “Гаррі Поттера” випустила під час карантину нову політичну казку

Джоан Роулінг випустила нову “політичну казку Икабог” і безкоштовно публікує її в інтернеті. Фото: Flickr

Культова британська письменниця Джоан Роулінг випустила свою першу дитячу історію, не пов’язану з Гаррі Поттером. Раніше вона анонсувала твір як “політичну казку”.

Про це повідомляє ВВС.

“Икабог” – перша дитяча історія, не пов’язана з Гаррі Поттером. Роулінг стверджує, що книга для дітей, що перебувають в ізоляції, або навіть тих, хто повернувся в школу в ці дивні, тривожні часи”.

Кожен день, починаючи з 26 травня, автор буде безкоштовно публікувати на чолі книги аж до 10 липня. Частини, які вже виставлені на загальний огляд, розповідають читачеві про короля Фреда Безстрашного, правителя Рогу достатку і п’ятирічному Берті Бимише. Також згадується монстр під ім’ям Икабог, який стверджує, що їсть дітей і овець.

Книгу письменниця створила близько десяти років тому і читала на ніч своїм дітям. Роулінг розповіла, що хотіла опублікувати розповідь відразу після виходу друкованої версії останньої книги про Гаррі Поттера в 2007 році, однак раптово вирішила відпочити від публікації і рукопис вирушила на горище.

“З часом я стала думати про це як про історію, яка належала двом моїм молодшим дітям, тому що я читала їх їм вечорами, коли вони були маленькими, що завжди було щасливого сімейного пам’яттю. Ставши підлітками, діти були зворушені ентузіазмом, тому в будинку з’явилася дуже пильна коробка, і протягом останніх декількох тижнів я була занурена у вигаданий світ, і думала, що ніколи більше не вийду. Працюючи над завершенням книги, я знову почала читати голови ночами для сім’ї. Це був один з самих незвичайних дослідів моєї письменницької життя, так як перші два читача “Икабога” розповіли мені, що вони пам’ятають, коли були маленькими, і зажадали відновлення частин, які їм особливо сподобалися (я послухалася)”, – поділилася новиною Роулінг на своїй сторінці в Twitter.

Нагадаємо, британська письменниця Джоан Роулінг пожертвувала £1 млн (понад 33 млн гривень) на допомогу бездомним та жертвам домашнього насильства, яких з настанням карантину стало тільки більше.

Як повідомляла “Країна”, письменниця Джоан Роулінг анонсувала вихід ще чотирьох книг про світ магії Гаррі Поттера.

Залишити відповідь