АвтоЗАЗ спільно з АвтоВАЗ почнуть збирати автомобіль Lada Largus

Новини України

ЗАЗ домовився про співпрацю з російським “АвтоВАЗом”. У Запоріжжі почнуть збирати машини Lada

У Запоріжжі спрямовані машинокомплекти для складання Lada Largus. Фото: autoreview.ru

Запорізький автомобільний завод спільно з АТ “АвтоВАЗ” займеться виробництвом автомобіля Lada Largus. У Запоріжжі прибутку машинокомплекти для складання автомобілів цієї марки. Кузова відправляють без переднього і заднього бамперів, без фар, задніх ліхтарів і рульового колеса. Ці комплектуючі відвантажуються окремо.

Про це пише йдеться в повідомленні групи Avtovaz News.

“З цього випливає що переговори про виробництво автомобілів Lada на заводі ЗАЗ між Українською стороною та керівництвом Renault пройшли успішно. Надалі найімовірніше будуть поставлятся машинокомплекти і для інших моделей Lada!” – йдеться в повідомленні.

Як стало відомо, наприкінці червня для дослідної складання на АвтоЗАЗ були відправлені два кузова Granta, а в майбутньому не виключені поставки машинокомплектів і для інших моделей Lada. Український автозавод почав проходити процес аудиту можливостей автомобільного виробництва в березні 2020 року. Його проводять потенційні партнери компанії, одним з яких є АвтоВАЗ, пише УНІАН.

“Підприємство все ще перебуває в процесі аудиту виробничих можливостей від групи Renault”, – заявив прес-секретар компанії “Укравто” Дмитро Скляренко.

Раніше “Країна” писала про те, що Запорізький автомобілебудівний завод ЗАЗ виставив на продаж своє майно з-за боргів.

Також ми повідомляли, що в 2018 році власник “УкрАвто” Таріел Васадзе заявив, що готовий продати контрольний пакет Запорізького автозаводу (ЗАЗ) інвестору, який професійно займається автомобільним бізнесом.

Читайте Країну в Google News – натисніть Підписатись

Залишити відповідь