Бацька заявив про зниження числа пневмоній у Мінську після Параду перемоги 9 травня

Новини України

Бацька заявив про зниження числа пневмоній у Мінську після Параду перемоги 9 травня

Лукашенко запевнив у зниженні захворюваності після параду. Фото: Twitter / uiTrs1fE5eoyfii

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що після параду 9 травня кількість хворих на пневмонію знизилося, а небезпека заразитися на параді була мінімальною, оскільки його учасники і глядачі знаходилися на відкритому повітрі.

Про це він заявив в ефірі місцевого телеканалу ОНТ.

“Скажу з приводу параду. Абсолютно був переконаний, що люди знаходяться на повітрі, це не гірше, ніж вони там десь будуть зачинені. Але все-таки в душі, в серці, як-то була настороженість. Ну і що ми отримали? У Мінську значно – вчора у 2 рази – зниження пневмоній. І я вчора перехрестився: дай Бог, щоб ми і далі так по пневмоній пройшлися”, – заявив він.

За його словами, кількість хворих на пневмонію явно знизилася, хворих виписали і звільнили місця для нових пацієнтів.

Нагадаємо, кількість хворих коронавірусом в Білорусі досягла майже 25 тисяч людей. За останню добу заразилося близько тисячі.

Як повідомляла “Країна”, в середу, 13 травня, Кабмін планує скасувати можливість для громадян України в’їжджати в Білорусь за внутрішніми українськими паспортами.

 

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь