Байден став вчити чорношкірих американців, за кого голосувати на виборах президента

Новини України

Байден заявив афро-американця, що той не може називати себе чорним, якщо підтримує Трампа

Байден вказав чорношкірим американцям, за кого їм слід голосувати. Скріншот з відео

Колишній віце-президент США Джо Байден в радіошоу “The Breakfast Club” заявив чорношкірому провідному Ленарду Маккелві, відомому під псевдонімом Charlamagne Tha God, що той не може називати себе чорним, якщо підтримує Дональда Трампа. Але потім вибачився за ці слова.

Про інцидент повідомило видання The Hill.

Ведучий сказав: “Послухайте, ви повинні побачитися з нами, коли приїдете в Нью-Йорк, Байден. До листопада ще далеко. У нас з’явиться більше питань”.

На це Байден відповів: “У вас є ще запитання? Ну, я вам скажу, що, якщо ви не можете визначитися, за мене ви чи за Трампа, то ви не чорний”.

Пізніше у телефонній розмові з чорношкірими лідерами бізнесу ймовірний кандидат від Демократичної партії назвав своє зауваження “безцеремонним” і додав, що не мав на увазі, ніби сприймає чорношкірих виборців зобов’язані голосувати за демократів.

“Я не повинен був бути таким розумником. Я не повинен був бути таким безцеремонним”, – сказав Байден.

Прес-секретар Байдена Саймон Сандерс спробувала виправдати шефа, сказавши, що репліка була зроблена в жарт. Незважаючи на це республіканці і навіть деякі демократичні лідери звинуватили Байдена в тому, що він читає лекції афроамериканцям про те, як їм думати, і ставить під сумнів расову справжність чорношкірих виборців.

Раніше “Країна” розбиралася, чи загрожує Україні звинувачення у втручанні у вибори в США у зв’язку зі спливли плівками Байдена і Порошенка.

Ми також приводили слова Надії Савченко про те, що скандальний розмова двох співрозмовників міг злити бізнесмен Олександр Онищенко.

Залишити відповідь