Бельгійський принц Йоахім заразився коронавірусом в Іспанії

Новини України

Бельгійський принц заразився коронавірусом після нелегальної вечірки в Іспанії

Бельгійський принц захворів коронавірусом після відвідин вечірки в Іспанії. Фото: hronika.by

Коронавірусом Covid-19 захворів молодший з монаршої родини принц Бельгії Йоахім. Це сталося після його відвідин вечірки на півдні Іспанії.

Про це повідомляє Reuters.

Так, принц Йоахім, який є племінником бельгійського короля Філіпа, здав позитивний тест на коронавірус після відвідування нелегальної вечірки в іспанському місті Кордова. Відомо, що 24 травня він відправився в Іспанію для проходження практики, однак 26 числа вирішив відвідати вечірку, де були присутні 26 осіб.

Це суперечить заборони зібрань більше 15 осіб, введеному в цьому регіоні. Згідно карантинних обмежень, кожен порушник повинен заплатити від 600 до 10 000 євро, однак поки що невідомо, чи будуть застосовані санкції по відношенню до Йоахіму. Всі гості заходу поміщені на карантин, заявила регіональний представник іспанського уряду в Кордові Рафаела Валенсуела.

За її словами, збори було “абсолютно безвідповідальним” і могло породити новий спалах інфекції в регіоні.

Зазначимо, що за останніми даними в Іспанії коронавірус знайдений у більш ніж 230 000 чоловік. Майже 30 000 з них вже померли від ускладнень захворювання.

Нагадаємо, в Іспанії, де зараз діє двотижневий карантин для всіх, хто в’їжджає в країну, вирішили відкрити кордони для туристів з липня цього року.

Як повідомляла “Країна”, принцеса Іспанії Марія Тереза Бурбон-Пармська, двоюрідна сестра короля Філіпа VI, померла від коронавіруса в Парижі. Її поховали 27 березня, однак про смерть стало відомо лише зараз.

Залишити відповідь