Берлін подякував за перемогу над нацизмом російською та українською мовами

Новини України

У Берліні Брандербургские ворота підсвітили словами “спасибі” за звільнення Європи від нацизму

До 75-ї річниці закінчення Другої світової Берлін сказав “Спасибі!” на семи мовах. Фото: Der Regierende Bürgermeister von Berlin в Твіттер

У Німеччині відзначають 75-ту річницю закінчення Другої світової війни. З цієї нагоди Брандербургские ворота в Берліні були підсвічені словами вдячності воїнам-визволителям українською, російською та ще п’яти мовах.

Про це в суботу, 9 травня, написав бургомістр столиці Німеччини Міхаель Мюллер на своїй сторінці в Twitter.

Фото: Der Regierende Bürgermeister von Berlin в Твіттер

Акція до Дня Перемоги почалася ввечері в п’ятницю. Тоді на берлінській пам’ятки висвітилося слово “дякую”, українською, російською, польською, білоруською, англійською, французькою та німецькою мовами.

“Пізно увечері 8 травня 1945 капітуляція вступила в силу. Цієї проекцією Берлін хотів би через 75 років подякувати союзників за визволення Європи від націонал-соціалізму”, – заявили в організації Kulturprojekte Berlin, яка провела акцію.

Нагадаємо, що напередодні 75 річниці Перемоги, міністр закордонних справ ФРН Хайко Маас заявив про те, що однозначну вину за початок війни несе гітлерівський режим.

Про те, як День Перемоги відзначили в Україні ми написали в окремому матеріалі.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь