Безробітними в Канаді за місяць стали два мільйони осіб

Новини України

+2 мільйона чоловік за місяць. У Канаді встановлено антирекорд по приросту безробітних

Безробітними в Канаді за місяць стали два мільйони осіб. Фото: Pixabay

Безробітними в Канаді спочатку квітня стали два мільйони осіб, що стало рекордом країни, з-за чого влади змушені розширити програму субсидування заробітної плати.

Про це повідомляє Reuters.

Управління статистики Канади стверджує, що в це число не входять люди, які втратили роботу тимчасово, і готові були повернутися на неї після ослаблення карантину. Таких знайшлося 1,1 мільйон. У разі, якщо внести їх у загальну статистику, то рівень безробіття в квітні збільшився не на 13%, а на 17,8%.

Стверджується, що в березні Канада також втратила кілька мільйонів робочих місць. Станом на 5 травня, заявку на отримання будь-якої федеральної допомоги з працевлаштування подали 7,5 канадців. Зазначимо, що все населення канади становить трохи менше 38 мільйонів чоловік.

У зв’язку з цим прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо виступив із заявою про те, що програма субсидування заробітної плати буде продовжено після червня. На її реалізацію виділять 73 млрд доларів (52,4 млрд доларів США – Ред.).

Нагадаємо, Сполучені Штати залишаються лідером у світі за кількістю заражених коронавірусом. Станом на 11 травня, там хворіють 1 329 791 чоловік.

Також “Країна” писала, що в Україні за минулу добу зафіксовано 522 нових випадки захворювання коронавирусной інфекцією. Лідерами по числу нових заражених стали Чернівецька, Львівська та Рівненська області.

Залишити відповідь