Бійня під Житомиром. Жертви погрожували зґвалтувати орендаря

Новини України

Бійня під Житомиром. Перед убивством жертви погрожували зґвалтувати орендаря ставка – журналіст

Місце бійні під Житомиром. Фото: detective-info.com.ua

Жертви орендаря ставка в Житомирській області, перед тим, як він з ними розправився, згадали його російське походження і нібито погрожували зґвалтувати його з-за того, що він перед цим здав правоохоронцям поліцейського, який вимагав у нього гроші.

Про це повідомив журналіст Віталій Губін на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, вчора за заявою орендаря ставка затримали місцевого начальника поліції, який регулярно вимагав у нього гроші. У той же день заявник почав виписати зі своїми знайомими з військовослужбовцями НГУ.

“Випили так, що господареві згадали його російське походження, і за те, що здав крохобора-копа, пообіцяли зґвалтувати. Господар тоді взяв рушницю, на нього з ножем кинувся один з гостей. Далі місиво, застрелив сімох, восьмого відпустив… Здався мужик ДВБшникам сам, погрожував в іншому випадку що буде бійня, а-ля у фільмах про Рембо”, – написав Губін.

Нагадаємо, раніше заступник глави МВС Антон Геращенко повідомив, що вночі, 22 травня, у лісах Житомирщини п’яний орендар ставка розстріляв сімох рибалок.

Пізніше ЗМІ повідомили, що в бійні загинули військовослужбовці Національної гвардії України та батальйону імені Кульчицького.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь