Білоруська опозиція вирішила відмовитися від участі у передвиборній президентській кампанії

Новини Світу

Фото: Анатоль Наўмовіч / youtube.com

Білоруська опозиція прийняла рішення відмовитися від проведення праймеріз з вибору єдиного кандидата на президентських виборах і заявила про свою неучасть у передвиборчій кампанії, передає “Інтерфакс”. Взимку, нагадаємо, лідери п’яти провідних опозиційних структур Білорусі домовилися висунути єдиного кандидата в президенти.

“Заявляємо, що оголошення і проведення виборів в умовах розпалу епідемії коронавіруса неприпустимо і злочинно… Вважаємо, що повноцінна участь у виборчій кампанії в цих умовах є неможливим”, – сказано в повідомленні штабу з проведення праймеріз.

У сформованих обставинах “неможливо реалізувати всі закладені в праймеріз (народному голосуванні) процедури і визначити єдиного кандидата”, – наголосили опозиціонери.

Президентські вибори в Білорусі відбудуться 9 серпня, рішення було прийнято на позачерговому засіданні Палати представників Національного зборів 8 травня.

У неділю в Мінохоронздоров’я республіки розповіли, що у Білорусії за минулу добу виявили коронавірус у 921 людини, загальне число підтверджених випадків зараження COVID-19 у країні збільшилася до 22 973.

Залишити відповідь