Більше 60% не підтримують заяви Дробовича про Другій світовій війні – опитування

Новини України

Із заявою Дробовича, що українці у Другу світову воювали за чужі інтереси не згодні 62% – опитування

Переважна більшість українців не підтримують наступника В’ятровича. Фото: Facebook/ anton.drobovych

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування про ставлення до позиції глави Інституту національної пам’яті Дробовича Антона з приводу Другої світової війни. Цю позицію підтримує в три рази менше людей, ніж у неї є супротивників.

Соціологи запитали, чи згодні респонденти із заявою Дробовича про те, що під час Другої світової війни українці були змушені воювати за чужі інтереси. З цією думкою погодилися 23% учасників опитування. А 62% не підтримали його. З відповіддю не змогли визначитися 15% респондентів.

Опитування проводилось КМІС з 14 по 17 травня методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Соціологи поспілкувалися з 2000 людей старше 18 років.

Раніше “Країна” докладно розповідала, яку версію історії війни просуває наступник В’ятровича. Згідно цієї версії, Друга світова є результатом агресії двох тоталітарних режимів – Німеччини і Радянського Союзу. Причому другого навіть більше.

Ми також писали. що в парламенті провалилося голосування за постанову по 9 Травня, в якому говорилося про початок війни з-за “змови режимів”.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь