Більшість готелі в Україні відновлять роботу з 1 червня

Новини України

Більшість курортних готелів в Україні вирішили відкритися з 1 червня

Українські готелі почнуть відкриватися з 1 червня. Фото: tOrange.biz

Більша частина українських курортних готелів збираються відновити роботу з 1 червня, а деякі з них заробили вже з 15 травня і навіть раніше.

Про це свідчать дані опитування, проведеного “Інтерфакс-Україна”.

Як зазначається, з червня запрацюють бутік-готель “Отрада” (5*, Одеса), готель “Гора” (4*, с. Поляниця), “Вілла Санторіні” (4*, с. Кароліно-Бугаз, Orange Hotel (3*, Одеса), ), курортно-готельний комплекс “Світязь” (4*, Трускавець). При цьому перші три готелі мають намір відкрити об’єкти повністю, тоді як інші запустять лише частина номерного фонду.

З 15 травня частковий запуск планували бутик-готель у Східниці “Поезія Мандрів” і готель “Південна Софія” (Затока, Одеська обл.). При цьому станом на 12 травня 2020 року одеський Hotel Mezzanine White і Platium SPA&Resort під Києвом вже почали приймати гостей.

Більшість готелів, що орієнтуються на українських і сімейних туристів, очікують завантаження на рівні показників 2019 року, тоді як бізнес-готелі і готелі, які приймають іноземних гостей, прогнозують зниження завантаження.

Згідно з опитуванням, готелі в основному розраховують на постійних клієнтів, а також мають намір залучати гостей через OTA та прямі продажі. При цьому 40% респондентів розраховують залучити гостей через туристичних операторів.

Половина опитаних готелів планує скоротити штат співробітників на 10-20%, і тільки 10% – більш ніж на 50%. Такі готелі в основному орієнтуються на іноземних гостей та бізнес-поїздки.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський розповів про новий етапі пом’якшення карантину з 22 травня, в який увійшли ЗНО, спорт і готелі.

Також ми писали, що в Туреччині анонсували повне скасування системи “все включено” у готелях.

Залишити відповідь