Бізнесмен розповів про заходи безпеки при польоті в Відень

Новини України

З літака виходили годину. Бізнесмен розповів, як летів з Парижа до Відня

Бізнесмен розповів про переліт з Парижа до Відня. Фото: facebook.com/kirill.rubinski

Бізнесмен Кирило Рубинський в мережі розповів про відчуття від перельоту з Парижа в Австрію. Наприклад, вихід з літака зайняв годину, а в туалет можна було ходити тільки по одному.

Про це він написав у Facebook.

“Хочете дізнатися на що будуть схожі наші майбутні пересування? Сподіваюся, що все буде простіше, а поки якось так…

Мені потрібно було перелетіти з Парижа до Відня. В Австрії з цього тижня послабили карантин і обіцяли приймати всіх європейців з негативним тестом на COVID-19. Тим, у кого тесту не було в наявності (російський і французький тести не приймаються, тільки німецька або швейцарський), пропонували за мізерну суму в €190 зробити тест по прильоту, попередньо зарезервувавши час.

Подорожувати з Франції в Австрії можна тільки з поважної причини, наприклад, смерть або тяжка хвороба родичів або по бізнесу (мій випадок). Якщо немає письмового підтвердження, на рейс вас не посадять і не поселять в готелі: (туристичні поїздки в Австрію поки заборонені).

На стійці уважно перевіряють запрошення – без нього не видають посадковий талон. Потім паспортний контроль, там просять повторно пред’явити запрошення і папір, що підтверджує постійне місце проживання (рахунок за воду/електрика). Зрозуміло всі в масках.

На контролі безпеки дуже довга черга, т. к. люди стоять в 2 метрах один від одного і працює один пропускний пункт. У салоні літака вставати і ходити в туалет можливо тільки по одній людині: один вийшов, сів – інший встав і пішов. Харчування бізнес/економ класу прирівняли: тепер це говносэндвичи в пластиці…напоїв немає, тільки вода (сгазомбезгаза).

По прильоту: всі сидять до моменту поки стюардеса не оголошує, що можна встати. Встають все не відразу а “секційно”. Вихід з літака А320 займає годину На вивантаження заповненого на 50% тепер потрібно 7 автобусів, щоб підтримувати санітарну дистанцію. З автобуса висадка відбувається по одній людині. Спеціальний контролер перевіряє, чи правильно ти одягнув маску і соблюдаешься чи дистанцію.

У матюгальниках в аеропорт на всіх мовах світу крутять нон-стоп попередження про необхідність дотримання соціальної дистанції. Зрозуміло по прильоту знову паспортний контроль, знову питання “Хто ви такий?”, “Займайтеся чим?”, “Навіщо прилетіли?”, “Де запрошення?”, “Де будете жити?”.

Черга величезна, але рухається швидко, т. к. працюють всі віконця контролю. Природно всі лаунжи закриті, як втім і всі магазини duty free. У жіночий туалет чергу як за джинсами в 80-х, в чоловічій менше, як за пивом в той же період. Якийсь грузин влаштував істерику, бо його не пускали без черги в туалет.На важкому російською кричав “Ща сдэс ссать буду, так?!” По прильоту, всупереч заявленому – поліція заарештовує в готель, в аеропорт до моменту, коли тест на COVID буде готовий. В готелі зайнято 3% номерного фонду…Всім гарних подорожей”, – написав бізнесмен.

Нагадаємо, мінінфраструктури стверджують, що авіакомпанії, які вже зараз оголошують про відновлення рейсів з України в травні-червні, вводять людей в оману.

Також “Країна” писала, що три авіакомпанії – Czech Airlines, Wizz Аіг і Lufthansa має намір відновити рейси з України в кінці травня – початку червня. Про це свідчать дані на сайті компаній.

Залишити відповідь