Близько 50% українців не знають, як заразилися коронавірусом — Моз

Новини України

Половина українців з коронавірусом не знають, де заразилися інфекцією

Половина українців не знає, де і як заразилися коронавірусом. Фото: Країна

Керівник Центру громадського здоров’я Моз Ігор Кузін заявив, що приблизно половина заражених коронавірусом українців не знають, де і як підхопили хворобу.

Про це він розповів в інтерв’ю “Українській правді”.

“50% – це ті випадки, у кого тип передачі інфекції не встановлено, близько 30% – це тісний контакт з підтвердженим випадком і 8% – там, де був факт подорожі”, – сказав він.

При цьому, стверджує Кузін, можливість тестування людей з симптомами коронавіруса, або хто контактував з такими людьми, нібито була доступна з першого надходження ПЛР-тестів в Україну.

Більш того, Кузін також висловився проти масового тестування українців на коронавірус.

“Масове тестування, на жаль, не допомагає знайти додаткові якісь випадки на масовому рівні, тому що будь-яке тестування повинно мати певну мету, тобто ми повинні сортувати людей за певними характеристиками і прийняти певну лікарську тактику”, – підкреслив він.

Нагадаємо, що станом на ранок 18 травня, кількість заражених коронавірусом в Україні зросла до 18 616 осіб. З них у Києві було зафіксовано 41 випадок захворювання.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь