Близько третини учнів повернулися у відкриті після канікул та карантину школи Білорусі

Новини України

Близько третини учнів повернулися у відкриті після канікул та карантину школи Білорусі

У Білорусі за шкільні парти повернулась третина учнів. Фото: pixabay

Сьогодні школи Білорусі відкрилися після подовжених канікул через коронавіруса. У перший день четвертої чверті повернулися близько 30-40% учнів.

Про це повідомляє державне агентство БелТА. За словами прес-секретаря Міносвіти Людмили Висоцької, як і передбачалося, 30-40% учнів прийшли на заняття в школу. “У сільській місцевості, де епідеміологічна обстановка спокійна, цей відсоток ще більше”, – заявила вона.

У міністерстві освіти Білорусі повідомляють, що весняні шкільні канікули в школах почалися 30 березня, вони вже двічі продовжувалися з-за побоювань поширення коронавіруса. Висоцька зазначила, що особливий акцент у навчальних закладах зроблений на дотримання необхідних санітарно-епідеміологічних вимог.

“Учням необхідно дотримуватися соціальну дистанцію, в класі – сидіти на відстані, виключити рукостискання, мінімізувати контакти, встановити всі необхідні деззасоби в їдальні, санітарних кімнатах і місцях загального користування. Батьки і педагоги повинні контролювати, як виконуються ці вимоги”, – розповіла вона.

У той же час Висоцька зазначила, що масковий режим в білоруських школах не введений. “Використання масок в школі носить рекомендаційний характер”, – зазначила прес-секретар.

Також представник Міносвіти підкреслила, що якщо вранці у дитини піднялася температура і він кашляє, то його потрібно залишити вдома і звернутися до лікаря.

Як повідомляла “Країна”, президент Білорусі Лукашенко розкритикував російські тести на коронавірус і закликав не паритися з-за хвороби. Він також називає коронавірус “психозом” і розповідає, як лікарі залякують президентів Covid-19.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь