Борис Джонсон 27 квітня може вийти на роботу

Новини України

Прем’єр Джонсон може вийти на роботу вже в цей понеділок

Прем’єр Британії Борис Джонсон 27 квітня може вийти на службу. Фото: Flickr

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон, який одужав від хвороби і вже встиг поспілкуватися зі своїми міністрами, може з’явитися у своєму кабінеті на Даунінг-стріт, вже в понеділок, 27 квітня.

Прем’єр доручив своїм помічникам організувати йому наступного тижня зустрічі з деякими міністрами, щоб ті ввели його в курс нинішнього стану справ в країні і світі, як повідомляє англійська газета The Telegraph.

Нагадаємо, що Борис Джонсон заразився коронавірусом в кінці березня. 5 квітня він у важкому стані був госпіталізований до лікарні Святого Томаса в центрі Лондона, де пройшов кисневу терапію. 9 квітня прем’єр-міністр був переведений з реанімації в звичайну палату, а 12 квітня – виписаний з клініки.

Раніше “Країна” повідомляла, що культова рок-група The Rolling Stones записала нову пісню вперше за 8 років і присвятила її коронавирусу. Пісня називається “Living in a Ghost Town” (Життя в місті-примарі).

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь