Борис Джонсон дозволив англійцям засмагати і необмежено займатися спортом

Новини України

Влада Великобританії послабили карантин і дозволили засмагати і займатися спортом

У Британії громадянам дозволили засмагати і займатися спортом. Фото: www.flickr.com

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон у зверненні до нації розповів про ослаблення карантину. Зокрема британцям дозволяється загоряти, подорожувати і без обмежень займатися спортом.

Про це повідомляє “Інтерфакс”.

Так, за словами Джонсона, під забороною залишилися лише командні види спорту. Вони дозволені тільки людям, які проживають один з одним.

Крім того, підданих Великобританії закликали продовжувати дотримання заходів щодо соціального дистанціювання. Тих же, хто порушує карантин, чекають збільшені штрафи. Прибувають в країну з-за кордону також чекає ослаблення карантину.

Наступний етап ослаблення карантину, стверджує Джонсон, почнеться не раніше першого червня. Тоді відновлять роботу закритих магазинів і шкіл.

Нагадаємо, кожен прилетів до Великобританії повинен пройти 14-денну самоізоляцію через пандемію коронавіруса. Це правило стосується всіх, хто прибув в країну з будь-якої точки світу, крім Ірландії.

Раніше ми писали, що у Великобританії карантин через коронавіруса продовжили мінімум на три тижні.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь