Борис Джонсон поскаржився на зір після коронавіруса

Новини України

Борис Джонсон поскаржився на погіршення зору після коронавіруса

Борис Джонсон поскаржився на погіршення зору після коронавіруса. ЗМІ сумніваються, що це правда. Фото: Twitter / GlavTW

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон заявив, що його зір зіпсувався після коронавіруса, яким політик перехворів напередодні.

Про це повідомляє Mirror.

Прем’єр в ході брифінгу заявив, що “дуже і дуже ймовірно, що зір може бути проблемою, пов’язаною з коронавірусом”, зазначивши, що йому доводиться користуватися аксесуаром вперше за багато років, хоча ще його регулярно бачили в окулярах з 2016 по 2018 роки.

Видання вважає, що безневинна фраза про погіршення зору може бути спробою негласно підтримати свого заступника Домініка Каммінгса, який 12 квітня, на 15 день після зараження коронавірусом, покину свій будинок і проїхав близько 50 кілометрів, щоб, за його словами, перевірити зір у лікаря. Однак саме в цей день у його дружини був день народження.

До заяви Джонсона поставилися уважно, так як раніше уряд країни кілька місяців відмовлялося зараховувати втрату смаку і нюху до симптомів коронавіруса і з тих пір ретельно перевіряють кожен новий прояв хвороби.

З переліку симптомів, зазначених Всесвітньою організацією охорони здоров’я, з впливу на очі вказаний тільки набряк очей і кон’юнктивіт, в той час, як Національна служба здоров’я в Англії таким же списку вказує тільки лихоманку з її можливими симптомами, кашель і, віднедавна, втрату нюху.

Нагадаємо, 27 березня прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон повідомив, що тест на Covid-19, який він здав, підтвердив зараження коронавирусной інфекцією. Після цього політика госпіталізували, він провів кілька днів під кисневою маскою і успішно виписався. Після реабілітації Джонсон знову приступив до виконання обов’язків.

Як повідомляла “Країна”, прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, в середині квітня выписавшийся з лікарні після інфікування коронавірусом, заявив, що у лікарів була стратегія дій на випадок його смерті: “Це був важкий момент, я не буду її заперечувати. У них (медиків – Ред.) була стратегія дій зі сценарієм “смерті за сталінського типу”. Я не був у прекрасній формі і знав, що були плани на випадок непередбачених обставин”, – сказав Джонсон.

 

Залишити відповідь