Боєць ММА Олена Колесник викликала на бій журналістку Яніна Соколова

Новини України

“Куди ви лізете, Яніна?” Журналістку, раскритиковавшую Усика, викликала на дуель боєць ММА з Одеси

Боєць ММА Олена Колесник звернулася до Яніні Соколової. Фото: bloodandsweat.ru

Українська спортсменка, професійний боєць ММА Олена Колесник з Одеси записала відеозвернення до журналістки Яніні Соколової, яка раніше розкритикувала боксера Олександра Усика за зйомки в російському фільмі, і викликала її на дуель.

Відповідне відео спортсменка опублікувала на YouTube.

“У ситуації з Яніною Соколовою та Олександром Усиком моя думка – хайпануть на імені всесвітньо відомого легендарного українця, спортсмена, який прославляє нашу країну, з нашим прапором. Для чого? Заради хайпи, для підняття рейтингу своєї брехливої, нікому не потрібної програми”, – сказала вона.

Спортсменка каже, що не розуміє питань на адресу Усика про те, “чий Крим”.

“Я не розумію чому ви, Яніна, задаєте питання “чий Крим?” спортсмену Усику і Марув. Чому ви не спитаєте це у зрадника Батьківщини, у пана П. Чому ви запитуєте це у звичайних громадян, а не в політиків, військових. На чому ви хайпуете, сволочі? Чому ви не розповідаєте, що насправді відбувається вдома. Мої друзі і родичі в шоці від ситуації в країні, від неможливості працювати, сплачувати комунальні послуги, купувати їжу, – сказала Олена.

Також вона запропонувала Яніні Соколової, якщо у неї є питання, задати їй, а не Усику.

“Куди ви лізете, Яніна? Адже ви жінка, але ведете себе жахливо. Хочу сказати наступне. Якщо ви дійсно хочете отримати спортивний пендель, запотиличник або просто побитися, я пропоную Вам свої послуги. Як жінка жінці.

Давайте я піду замість Сашка. Навіщо ви його смикаєте, поясніть. Ось є я, живий кандидат. Якщо вам знадобиться на ком-то хайпануть, когось зачепити, кого викликати на ринг, то я приїду, тільки спецрейс ще організуйте за нормальними цінами. Поб’ємося, заради Бога”, – запропонувала Олена Колесник.

Боєць ММА звернулася до Яніні Соколової. Відео:YouTube/OLENA KOLESNYK

Раніше “Країна” приводила перше звернення Грицая до знаменитого чемпіону Олександру Усику.

Ми також публікували відповідь Усика на випади спортсмена з Шепетівки і розповідали, що слідом за Грицаєм виклик кримчанину на бій послав дзюдоїст і порохобот з Вінниці.

Залишити відповідь