Бундесліги «Баварія» і «Боруссія» розписали «золотий» матч

Новини спорту

В рамках 28-го туру Бундесліги в Дортмунді відбувся ключовий матч у боротьбі за «Срібну салатницю» – Klassiker Der – матч між «Борусією» та «Баварією».

Матчі цих команд гарні і принципові при будь-якому розкладі, навіть при відсутності глядачів на трибунах, як було на цей раз на «Сигнал Ідуна Парк».

Перед матчем йде на першому місці «Баварія» випереджала «джмелів» на 4 очки, і підопічних Люсьєна Фавра для збереження інтриги в чемпіонаті необхідно було перемагати. Крім того, господарі горіли бажанням взяти реванш за поразку в матчі першого кола (0:4). Не склалося.

Хоча перший гольовий момент «Боруссія» створила вже на 31-й секунді. Ерлінг Холанд розігнав атаку в центрі поля і сам же її завершив точним ударом поміж ніг Мануеля Ноейера. Бути б голу, але з лінії воріт м’яч виніс Жером Боатенг. Через 12 хвилин аналогічний момент виник вже біля воріт «Боруссії», і з «стрічки» м’яч виніс Лукаш Піщек.

Надалі команди показували висококласний, швидкісний і тактично грамотний футбол.

По закінченню чверті години ігрового часу футболістам «Баварії» вдалося вирівняти гру, а ближче до ендшпіль тайму і перехопити ініціативу.

Рахунок був відкритий на 43-й хвилині півзахисником гостей Йосуа Киммихом, з кута штрафного майданчика відправив м’яч парашутом за комір голкіперу Роману Бюрки — 0:1.

Партнери вітають Йосуа Киммиха з голом

На одному диханні, двосічне, з хорошою геометрією атак пройшли і другі 45 хвилин поєдинку. Проте гол Киммиха залишився єдиним у матчі.

Після перемоги підопічних Ханс-Дітер Фліка в Дортмунді навряд чи комусь вдасться скинути «Баварію» з трону, на якому мюнхенці знаходяться вже 8-й сезон поспіль.