Чемпіонський бій між Джошуа і Кульовим може пройти в давньоримському амфітеатрі

Новини спорту

Амфітеатр в Пулі

Менеджер болгарського боксера Кубрата Пулєва (28-1, 14 КО) Івайло Готцев заявив, що його співвітчизник може провести поєдинок проти чинного чемпіона WBO, WBA і IBF в суперважкій вазі Ентоні Джошуа (23-1, 21 КО) в хорватському місті Пула, повідомляє allboxing.ru.

З-за пандемії коронавіруса поєдинок з глядачами, швидше за все, буде неможливо провести в Лондоні, як це планувалося раніше.

Готцев повідомив, що в даний час вони обговорюють різні варіанти місця проведення бою.

«Ми дали собі чотири тижні на пошуки нового місця для бою, якщо ситуація і заходи по боротьбі з коронавірусом в Англії не поміняються. Ми обговорюємо Хорватії, там є унікальний римський амфітеатр у Пулі, і ми ведемо активні переговори.

Нам подобається цей варіант, тому що це Європа, центр континенту. Сама ця арена привертає до того, щоб це стало унікальною подією нашого часу. Також там буде можливість розмістити глядачів з урахуванням заходів безпеки.

Потрібна двостороння домовленість. Ми хочемо, щоб умови були взаємовигідними. Вони не можуть провести бій в Болгарії, тому що Джошуа не погодиться. Він хотів боксувати будинку, але форс-мажорні обставини внесли корективи. Однак Кубрат готовий був боксувати у дворі Джошуа і навіть з його родичами в ролі суддів», — відверто зізнався Готцев.

Зазначимо, що амфітеатр в Пулі був побудований близько 2 тисяч років тому, а в 1932 році був переобладнаний і тепер він приймає різні масові заходи.

Залишити відповідь