Чолі держмайна Сенниченко намагалися дати хабар 800 тисяч доларів – НАБУ

Новини України

“Заступнику голови Фонду заносили регулярно”. Подробиці справи про хабарі керівника Фонду держмайна

Голову Фонду держмайна знову намагалися підкупити.Фото: НАБУ

Главі Фонду держмайна України Дмитро Сенниченко намагалися дати хабар розміром у 800 000 доларів. Детективи НАБУ затримали чоловіка, який намагався передати перший транш хабара.

Про це глава ФДМ повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Детективи НАБУ при процесуальному керівництві САП викрили “на гарячому” обличчя, яке намагалося мене підкупити”, – написав Сенниченко.

Повідомляється, що зазначену суму йому пропонували, щоб він призначив на посади керівників двох державних підприємств заздалегідь визначених осіб, а також продовжив дію договору, укладеного між одним з цих держпідприємств і комерційною компанією.

Глава держмайна додав, що людина, який хотів передати перший транш у 200 000 доларів затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Джерело “Країни” у ФДМ повідомив, що мова йде про призначення керівника Одеського припортового заводу, а також збереження на посаді нинішнього директора “Черкасиобленерго”.

Крім того, джерело “Країни” розповів подробиці справи.

За його словами, посередника, який пропонував хабар, звуть Микола Т., він колишній харківський прокурор. Джерело також додало, що його син займає посаду директора департаменту у прокуратурі з наркотиків.

“На ОПЗ йде зміна керівництва. Хабар повинна була відбутися за призначення нового топ-менеджера і продовження контракту з переробки. Це перше підприємство. А друге – це “Черкасиобленерго”. Його керівник Олег Самчук. На підприємстві розкрадання на розкраданні, там досі сидять люди Порошенка і регулярно заносять одному із заступників голови ФДМ. Але в якийсь момент керівники Фонду вирішили, що та сума, яку їм пропонують, несумірна з тим, що виводять з підприємства і з потенційними ризиками розкриття. І тому дали хід справі. А заодно і пропіарилися”, – говорить наше джерело.

Главі ФДМ пропонували хабар у 800 тисяч доларів за призначення на держпосаду. Фото: Facebook/ НАБУ

Нагадаємо, 30 січня ми писали про схожій ситуації, коли Сенниченко намагалися підкупити. Співробітники НАБУ взяли на гарячому трьох людей, які пропонували главі Фонду держмайна 5 мільйонів доларів в обмін на посаду директора на одному з заводів Одеси.

Читайте Країну в Google News – натисніть Підписатись

Залишити відповідь