Чому Дональд Трамп вирішив відмовитися від Договору з відкритого неба

Новини України

Трамп пояснив, чому вирішив відмовитися від Договору з відкритого неба

Фото: Facebook/Donald J. Trump

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп, який звинуватив “чокнутое” керівництво Китаю в масовому вбивстві людей, зробив заяву за Договором про відкрите небо. Трамп заявив, що в подальшому може розглянути повернення до Договору на певних умовах. Також він може розглянути новий варіант угоди.

Про це повідомляє “Інтерфакс” з посиланням на заяву Трампа журналістам у Вашингтоні.

“Є хороші шанси на те, щоб створити нову угоду, або зробити щось, що дозволить нам повернутися до первинного договору”, – сказав глава білого дому.

Трамп підкреслив, що “до тих пір, поки вони (Росія – Ред.) не будуть виконувати свої зобов’язання, ми будемо поза договору”.

Президент зазначив, що незважаючи на такий розвиток подій, у нього хороші відносини з Росією. Ми разом працювали над вирішенням проблеми з нафтою”. Очікується, що США залишать договір через шість місяців.

Договір про відкрите небо – це угода, що дозволяє більш ніж 30 країн проводити спостережні польоти над територіями один одного.

Нагадаємо, що сьогодні стало відомо, що США оголосили про намір вийти з Договору з відкритого неба з-за порушень з боку Росії. У той же час в МЗС Росії заявили, що американська сторона не повідомляла Москву про рішення вийти з договору.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь