Чому медики світу заражаються коронавірусом – причини за версією ВООЗ

Новини України

У ВООЗ пояснили, чому медики масово заражаються коронавірусом

Медики хворіють через нестачу ЗІЗ. Фото: Facebook/ doc.antonenko

Голова технічної групи підрозділи надзвичайних захворювань Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Марія Ван Керкхове пояснила, чому серед тих, що заразилися коронавирусной інфекцією в різних країнах досить багато медпрацівників.

Як повідомляє “РИА Новости”, причини зараження лікарів та молодшого медперсоналу представниця ВООЗ перерахувала на брифінгу в Женеві.

За її словами, виходячи з опублікованих досліджень і дискусій з фахівцями, експерти ВООЗ дійшли висновку, що основними причинами захворюваності є відсутність або нестача індивідуальних засобів медичного захисту. Ще дві важливі причини – це довгий час роботи з хворими і недостатньо суворі заходи дезінфекції.

Також Керкхове навела статистику захворюваності коронавирусной хворобою серед медпрацівників.

“Ми зараз вивчаємо кількість медпрацівників, які були інфіковані у всьому світі. Існує тривожна статистика: в деяких країнах близько 10% інфікованих серед медпрацівників”, – сказала чиновниця ВООЗ.

Як писала “Країна”, в Італії в розпал епідемії від коронавіруса померли 63 лікаря, а тисячі заразилися.

Ми також повідомляли, що в Україні кожен п’ятий інфікований новим вірусом – це медпрацівник.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь