Чому Зеленський прикриває Порошенко

Новини України

“Там домовленість”. Андрій Портнов розповів, чому Порошенко не вручено підозру

Андрій Портнов розповів, чому нова влада не ініціює справи проти Порошенка. Фото: Twitter / prm_ua

Порушені проти колишнього президента України Петра Порошенка кримінальні справи і виробництва, навмисно покладені під сукно з-за домовленостей нинішньої влади з екс-президента.

Про це в інтерв’ю “Країні” заявив Андрій Портнов.

“Влада з одного боку боїться ці справи закривати. Бо розуміє – ми відразу ж будемо робити відомими тих, хто це зробив. А з іншого боку – боїться їх розслідувати. Візьмемо розслідування вашого видання за результатами експертизи КНДІСЕ, які доводять, що в діях Порошенка є склад злочину. Коли він українських моряків сам передав у російський полон з метою продовження своєї влади. Ця експертиза ще раз доводить, що моє тодішнє заяву (в ГБР про порушення справи — Ред.) було правдою”, – сказав він.

 

Андрій Портнов звертає увагу на те, що фракція Порошенка голосує разом з фракцією Зеленського, а також на те, що у владі посади отримують прихильники екс-президента.

“Раз вони разом ділять владу і разом голосують — можна це вважати причиною, чому зупинилося розслідування справ Порошенка. І, до речі, якщо вже вони домовилися, то могли б це робити трошки розумнішими. Два місяці новий генпрокурор — і два місяці Порошенко ніхто не вызывавет. Питається: а чого ж ви його до цього весь час викликали? Або тоді ви діяли з політичною мотивацією, або зараз зупинилися з політичною мотивацією. Тому я вважаю, що там домовленість”, – додав він.

Раніше “Країна” розбиралася чому гальмуються кримінальні справи проти Порошенка.

Як повідомляла “Країна”, НАБУ закрив справу проти колишнього президента України Петра Порошенка про спецконфискации 1,5 млрд доларів, заарештованих у Януковича.

Залишити відповідь