Чотири журналісти з Рівного заразилися коронавірусом

Новини України

Чотири журналісти з Рівного заразилися коронавірусом – НСЖУ

Чотири журналісти з Рівного заразилися коронавірусом. Фото: Pixabay

У чотирьох журналістів, співробітників філії Суспільного мовлення в Рівному, знайшли коронавірус, ще кілька їхніх колег чекають результатів тестування.

Про це написав голова Національного союзу журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко на своїй сторінці в Facebook у п’ятницю, 15 травня.

Томіленко повідомив, що одна з заразилися Covid-19 – його колега, яка вступила в НСЖУ ще шість років тому і працює на радіо.

“Подзвонив Їй ім’я не називаю з етичних міркувань), щоб підтримати. Знаходиться вдома, без госпіталізації. На самоізоляції. Сусіди знають про хвороби, але “двері не палять”, – написав Томіленко.

За його словами, журналістка лікується за свій рахунок і переживає за голос. “Адже для роботи на радіо – це безумовний робочий “інструмент”!” – додав голова НСЖУ.

Також він звернувся до колег з проханням підтримувати один одного.

“Колеги, бережіть себе!!! А керівники ЗМІ – невідкладно підтримуйте своїх співробітників, яких зачіпає коронавірус. І словом, і ділом. Це – дуже важливо! А Союз своїх підтримує!, – підсумував Томіленко.

Нагадаємо, за добу кількість заражених коронавірусом в Україні зросла до 17 330 осіб. За добу виявлено 483 нових хворих.

“Країна” веде онлайн-репортаж про те, як Україна і планета намагаються впоратися з наслідками пандемії коронавіруса.

Залишити відповідь