Число безробітних у США скоротилося: 4,4 млн осіб замість 5,237 млн тижнем раніше

Новини Світу

 

Кількість американців, що вперше звернулися за допомогою з безробіття, минулого тижня скоротилося до 4,427 млн, говориться у звіті міністерства праці США. Тижнем раніше кількість звернень становила 5,237 млн, два тижні тому становило 5,245 млн. Експерти очікували меншого падіння числа заявок – до 4,2 млн, передає “Інтерфакс”.

Даний показник у США вважається індикатором короткострокового розвитку ринку праці. Він вказує на наслідки епідемії коронавіруса в США, вказуючи, наскільки стрімко штати витрачають кошти на виплату допомоги по безробіттю.

Таким чином, число що продовжують одержувати допомогу по безробіттю американців за тиждень, що завершився 11 квітня, підскочив на 4,064 млн – до 15,976 млн з переглянутих 11,912 млн на попередньому тижні.

Як відзначає газета The Wall Street Journal, загальне число американців, які звернулися за допомогою по безробіттю з моменту початку призупинення роботи підприємств за коронавіруса в середині березні, перевищило 26 млн.

За прогнозом Oxford Economics, кількість робочих місць у країні за пандемії скоротиться 27,9 млн, з яких 8-10 млн в таких галузях, як обробна промисловість і будівництво.

Економісти очікують, що рівень безробіття в США виросте до 15-20%, пише MarketWatch. До березня безробітних в США було 1,7 мільйона.

США в останні тижні є епіцентром пандемії коронавіруса. Виявлено близько 850 тисяч заражень коронавирусной інфекцією.

Залишити відповідь