Число хворих коронавірусом у Києві на 11 травня

Новини України

У столиці України за добу виявили 66 нових випадків коронавіруса, серед хворих є діти і медики

Кличко назвав райони Києва з найбільшим числом виявлених за останню добу випадків коронавіруса. Фото: Країна

На 66 осіб збільшилася кількість виявлених випадків коронавіруса в Києві. Серед хворих за добу – шість медпрацівників і п’ятеро дітей. 26 з числа нових хворих госпіталізовані, решта знаходяться на самоізоляції. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав столичний мер Віталій Кличко.

“Кількість жителів Києва, у яких за минулу добу підтвердили захворювання коронавірусом, знову збільшилася. Ще на 66 осіб. Серед них – 6 медиків. На сьогодні в столиці вже 1871 підтверджений випадок захворювання Covid-19”, – написав мер.

Також Кличко уточнив, що серед хворих – 32 жінки віком від 27 до 79 років і дві дівчинки – 1 та 3 років. І 29 чоловіків, яким від 28 до 84 років, а також троє хлопчиків – 4, 12, 16 років. В лікарні столиці госпіталізували 26 пацієнтів. Інші лікуються на самоізоляції, під контролем лікарів.

За даними мера Києва, найбільше випадків коронавіруса за минулу добу виявлено в Оболонському районі (13 осіб), у Дарницькому (12) та Деснянському (8).

“Можна не вірити в небезпеку та розповідати, що це, мовляв, – міфи. Але ситуація дійсно непроста. Особливо – напередодні дати, коли ми збираємося вводити ослаблення обмежувальних заходів. І якщо динаміка захворювання так буде рости, будь-які послаблення будуть нелогічними і можуть призвести до інфекційного вибуху. І тоді доведеться вводити більш суворий карантин. Дотримуйтесь правил безпеки! Бережіть себе!” – рекомендував Кличко.

Фото: facebook.com

Раніше “Країна” писала про те, що кількість жертв коронавіруса на планеті наближається до 300 000, а загальне число заражених вже 4 102 955 осіб.

Також ми повідомляли, що за даними на ранок 11 травня, число заражених Covid-19 в Україні зросла до 15 648 осіб.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь