Чжун Наньшань – Перші спалахи коронавіруса влади Китаю замовчували

Новини України

Епідеміолог Чжун Наньшань розповів, як влада Китаю замовчували початок спалаху коронавіруса

Епідеміолог розповів, як влада Китаю приховували спалах коронавіруса. Фото: news.cn

Китайський лікар Чжун Наньшань заявив, що влада замовчувала інформацію про перші випадки зараження коронавірусом, приховуючи подробиці про масштаби спалаху захворюваності.

Про це він розповів в інтерв’ю CNN.

“У той час місцева влада не хотіли говорити правду. На самому початку вони мовчали, і тоді я сказав, що, можливо, у нас заражається більшу кількість людей”, – сказав він.

Уточнюється, що саме Чжун Нанышань прибув в Ухань 18 січня. Через два дні він підтвердив, що вірус може передаватися від людини до людини. У той же час місцева влада тижнями стверджували, що доказів цьому немає, називаючи спалах “предотвратимой і контрольованою”.

За словами епідеміолога, у нього виникло відчуття, що офіційна кількість хворих в Ухані (41 особа) не змінювалося протягом тривалого періоду, хоча інформація про поширення захворювання за кордоном показувала страшну динаміку.

Через час, влада Уханя “дуже неохоче” надали реальні показники: за станом на 20 січня загальне число заражених у місті досягло 198 осіб. На той момент вже було три смерті.

Нагадаємо, лікарі китайського міста Ухань, звідки почала поширюватися по планеті Covid-19, за добу 15 травня виявили в місті ще 11 носіїв коронавіруса. Ці люди не зверталися за допомогою до медиків, так як перебіг хвороби у них протікав без яскраво виражених симптомів.

Також “Країна” писала, що влада Уханя мають намір протестувати на Covid-19 всіх жителів, яких налічується близько 11 мільйонів. Влада планує вкластися в 10-денний строк.

Залишити відповідь