“Це навіть близько не кінець”: Глава ВООЗ заявив про прискорення поширення пандемії коронавіруса

Новини Світу

 

 
 

 

 
 

Незважаючи на досягнутий багатьма країнами прогрес у боротьбі з коронавірусом, на глобальному рівні поширення пандемії насправді прискорюється, заявив на брифінгу глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Гебрейесус.

“Ми всі хочемо, щоб це закінчилося. Ми всі хочемо жити своїм життям. Але сувора реальність полягає в тому, що це навіть близько не кінець”, – підкреслив Гебрейесус. Його слова наводить “Нова газета”.

Так, деякі країни зіткнулися зі зростанням випадків зараження після відновлення економічної діяльності і повернення до звичного соціального життя. Більшість людей, за словами голови ВООЗ, залишаються вразливими для інфекції, а у вірусу все ще є великий простір для поширення.

У червні керівництво ВООЗ неодноразово виступало з тривожними заявами з приводу коронавіруса. 8 червня Тедрос Гебрейесус сказав, що ситуація погіршується, а більше 75% випадків зараження, які були виявлені за 7 червня, відбулися в Південній і Північній Америці і в Південній Азії.

19 червня голова ВООЗ додав, що світ вступив в “нову небезпечну” фазу поширення коронавіруса. “Ми закликаємо всі країни і всіх людей проявляти надзвичайну пильність. Продовжувати дотримуватися дистанції, залишатися вдома, якщо ви себе погано почуваєте, а також продовжувати носити маски, коли це потрібно, і мити руки”, – зазначив він.

А 22 червня ВООЗ заявила про новий добовому рекорд заражень коронавірусом – більш 180 тисяч.

Згідно з даними Університету Джонса Хопкінса, коронавірусом у всьому світі заразилися вже більше 10 мільйонів чоловік, а число жертв перевищило 502 тисячі. Наприкінці минулого тижня ВООЗ зафіксувала рекордний добовий приріст хворих: 20 червня у всьому світі виявили 183 тисячі нових пацієнтів з COVID-19.

Залишити відповідь