Ціни на хліб, молоко і гречку зафіксовані з 18 травня – Кабмін

Новини України

Кабмін зафіксував ціни на хліб, молоко і гречку

Кабмін зафіксував ціни на продукти і товари протиепідемічного призначення. Фото: consumer.gov.ua

У понеділок, 18 травня, в Україні набрала чинності постанова Кабінету міністрів про державне регулювання цін на товари, які є соціально значущими. Також будуть регулювати товари, які мають протиепідемічний призначення.

Про це повідомляє прес-центр Госпродпотребслужбы.

Так, регулювання буде здійснюватися до закінчення карантину за допомогою декларування змін роздрібних цін у разі їх збільшення. Декларувати будуть тільки роздрібні ціни, оптово-відпускної вартості це не торкнеться.

Уточнюється, що суб’єкти господарювання повинні будуть декларувати плани про підвищення роздрібної ціни на більш ніж 5%.

Нагадаємо, в неділю, 17 травня, в мережі з’явилося відео, як на звалище під Києвом викинули тонни нерозпроданою з-за карантинних обмежень моркви.

Також “Країна” писала, що в США м’ясо стало продуктом для багатих через пандемію коронавіруса. У звичайних американських магазинах м’ясо стало зникати з прилавків, а в преміальних торгових точках є рясні запаси цих продуктів.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь