Ціни на таксі в Києві підвищилися не з-за пом’якшення карантину, а через попиту

Новини України

Служби таксі пояснили, чому різко злетіли ціни на поїздки по Києву

У Києві послуги таксі дорожчають через підвищення попиту. Фото: Pixabay

Служби таксі у Києві, де вчора ціна на поїздки по місту підскочила в 1,5-3 рази, пов’язують таке різке подорожчання з підвищенням попиту на послугу і збільшенням автомобільного трафіку. Втім, за прогнозами, незабаром ситуація нормалізується, а ціни повернуться на колишній діапазон.

Про це з посиланням на представників київських служб таксі пишуть “Українські новини”.

Так, у службі Uklon пояснюють, що коефіцієнт підвищення ціни в умовах, наприклад, пробок або негоди не працював під час карантину, але 13 травня попит на автомобілі зріс, тому коефіцієнт вирішили повернути. При цьому він діє не завжди. У непиковые годинник вартість поїздок може бути на 10-15% нижче.

“Оскільки вчора попит виріс із-за ослаблення карантину і багато людей змушені були їхати на роботу, ми повернули коефіцієнт, але не повною мірою, що призвело до підвищення цін”, – повідомив представник компанії.

У компанії Über також пояснили, що провиною подорожчання таксі став підскочив рівень попиту на послуги. При цьому у разі, коли замовлень багато, програма сама застосовує динамічні ціни, використовуючи певний коефіцієнт – він відображається на екрані телефону користувача перед замовленням.

“Будь-яке підвищення цін у додатку Über не було заплановано заздалегідь або систематично пов’язане з пом’якшенням карантину”, – повідомили в компанії.

Також у Über очікують, що найближчим часом ціни будуть такими ж, як і до початку карантину, оскільки ситуація на ринку незабаром повинна нормалізуватися.

Нагадаємо, Кабмін дозволив таксистам їздити по смузі для громадського транспорту.

Залишити відповідь