Циклон Амфан зруйнував мільйон будинків в Індії і Бангладеш. Оголошено стихійне лихо

Новини України

В Індії оголосили стихійне лихо. Циклон Амфан зруйнував мільйон будинків. Фото

В Індії оголошено стихійне лихо. Фото: Twitter / GilaniTufail

Із-за бурхливого на узбережжі Індійського океану циклону “Амфан”, в Індії та Бангладеш за останні кілька днів померло більше ста чоловік.

Про це повідомляє Reuters.

Влада Бангладеш заявили ,що “Амфан” є самим потужним циклоном за останні 10 років. З 20 травня стихія зруйнувала більше мільйона будинків і завдала збитків на понад 13 мільярдів доларів.

Циклон торкнувся приблизно 15 мільйонів людей, близько 80 загинуло в Індії і більше 20 осіб померли в Бангладеш. В результаті навали циклону обірвані лінії передач, зруйновані будинки, урожай і система водопроводу.

Сьогодні, 23 травня, влада Західної Бенгалії оголосили стихійне лихо і попросили допомоги в Індії. Незабаром прем’єр-міністр Нарендра Моді оглянув з повітря постраждалі райони.

Нагадаємо, влада Індії евакуювали 1,2 мільйона людей, що проживають на узбережжі Бенгальської затоки. На такий крок пішли з-за циклону Фані.

Як повідомляла “Країна”, самий потужний буревій з початку століття обрушився на Індію. Пориви вітру досягають 200 км/ч. Циклон “Фані” ламає дерева, піднімає в повітря багатотонні автомобілі і зносить величезні баштові крани.

Залишити відповідь