День перемоги в Одесі 9 травня, фото

Новини України

Тисячі людей і “чорно-помаранчева стрічка. Як в Одесі святкують День перемоги. Фоторепортаж

Святкування Дня перемоги в Одесі. Фото: Країна

В Одесі, незважаючи на карантин, дуже багато людей прийшли на святкування Дня перемоги.

Як повідомляє кореспондент “Країни”, святкування розпочалося з автопробігу по місту. Так як існує заборона на використання червоних прапорів, жителі вивішують на машини прапор міста. Раритетні і нові автомобілі, а також мотоцикли їдуть колоною по центру міста і сигналять.

На Алеї Слави, де розташований обеліск, а поруч поховані полеглі за Одесу герої, зібралося дуже багато людей, які хочуть покласти квіти до братської могили.

Люди стоять у черзі, щоб не створювати стовпотворіння. Майже всі, хто прийшов вшанувати пам’ять загиблих в масках.

Одеса, 9 травня. Фото: Країна

На святкуванні кореспондент “Країни” помітив “заміну” забороненої георгіївській стрічці. Це – стрічка, де в ряд написано “Чорний, помаранчевий”, відповідними кольорами на білому тлі.

Одесити у своєму стилі – з гумором – обходять закон про заборону георгіївської стрічки.

Одеса, 9 травня. Фото: Країна

Крім того, до всіх, хто святкуватиме 75-ту річницю перемоги прийшли одеські націоналісти. Вони тримали в руках фотографію Романа Шухевича – командира Української повстанської армії. Однак їх забрала поліція.

Крім того, поліція помітила чоловіка, у якого була георгіївська стрічка, його не пустили на алею, але не стали затримувати.

Фото: Країна

Одеса – не єдине місто, де проходять масові заходи до свята. Так, ми розповідали, що в центрі Харкова провели автопробіг на честь 75-річчя Перемоги.

Також ми писали, що Зеленський хоче встановити в Україні чотири дзвони в пам’ять про війну, один з них буде у Криму.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь