День повітряних сил ЗСУ — Володимир Зеленський привітав воїнів і ветеранів

Новини України

Зеленський в День Повітряних сил ЗСУ запропонував кожному поглянути на небо

Зеленський привітав Повітряні сили ЗСУ з професійним святом. Фото: ukrinform.ru

У неділю, 2 серпня, президент України Володимир Зеленський привітав воїнів і ветеранів з Днем Повітряних сил Збройних сил України.

Відповідний пост був опублікований у Facebook.

“Національні Повітряні сили незалежної України надійно захищають спокій наших громадян з 1992 року, продовжуючи славну історію української авіації. Наша легенда – Іван Микитович Кожедуб – найбільш результативний льотчик-винищувач в авіації союзників часів Другої світової війни”, — йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що Зеленський подякував українських військових авіаторів за те, що вони гідно продовжують традиції ВСУ.

“Ваші наполегливість та самовідданість під час війни у Донбасі стали опорою Збройних сил України. Вічна пам’ять і слава героям, які загинули, захищаючи свободу і незалежність нашої держави. Ви продовжуєте нас захищати, ставши для України ангелами-охоронцями на небі. А значить тут, на землі, ми не маємо права вас підвести. Пропоную сьогодні кожному українцю поглянути на небо і подякувати наших героїв, поплескавши в долоні”, — йдеться в тексті повідомлення.

Нагадаємо, 30 липня в Харківській області десант висадився з вертольота прямо на пляж, де засмагали і купалися місцеві жителі.

Також “Країна” розповідала, що 29 липня Зеленський привітав військовослужбовців з Днем Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

Читайте Країну в Google News – натисніть Підписатись

Залишити відповідь