Депутат Європарламенту висловився про санкції на 112 Україна за показ християнського мультфільму

Новини України

“Не можу уявити санкції за показ християнського мультфільму”. Екс-депутат Європарламенту прокоментував конфлікт навколо каналу “112”

Депутат Європарламенту висловився про санкції на 112 Україна за показ християнського мультфільму. Фото: прес-служба Європарламенту

Депутат Європарламенту в 2014-2020 роках Нейтан Гілл висловився проти того, щоб влада накладали санкції на телеканал “112 Україна” за показ релігійного мультфільму на Великдень. Депутат вважає, що це християнський мультфільм – про свято і про єдиного для всіх Бога.

Про це пише “112 Україна”.

“Я не можу собі уявити, що влада може вирішувати накласти санкції на канал “112” за показ християнського мультфільму з-за того, що він зроблений в Росії. Головне питання в тому, якби канал “112” показав пасхальне кіно, зроблене в Америці, наклали б за це санкції? Чи це Нормально показувати американські фільми, а російські вважати поганими? Як би там ні було, це ж мультфільм про Великодня, про Бога, про християнську спадщину. І ми всі віримо в одного Бога, незалежно від того, звідки ми. Безумовно, президент України вірить в того ж Бога, що й президент Росії”, – сказав він.

Депутат додав, що йому треба вивчити це питання глибше, щоб повною мірою оцінити ситуацію.

“Але коли я був дитиною, у Британії на Різдво і Великдень всі телеканали показували релігійні фільми, мультфільми і програми. Але зараз це рідко робиться на ТБ. Християнство відходить на задній план у західному світі. І мені прикро спостерігати те, що відбувається в Україні, яка є дуже побожною, релігійною країною. Я вважаю, що якщо у вас є телеканал “112”, який готовий транслювати мультфільм “Незвичайна подорож Серафими”, за це не можна накладати санкції. Такий канал, навпаки, повинен бути удостоєний нагороди за те, що він показує мультфільми про християнській спадщині вашого народу”, – підкреслив депутат.

На підставі результатів моніторингу мовлення, який зафіксував в ефірі телеканалу “112 Україна” (ТОВ “ТРК “112-ТВ”, м. Київ) ознаки порушень норм закону України “Про телебачення і радіомовлення”, Національна рада на засіданні 23 квітня вирішила призначити позапланову перевірку телеканалу.

Раніше “Країна” писала, що голова СБУ пропонує розширити список заборонених російських сайтів.

Також ми розповідали, що Росія зняла санкції з нардепа Вадима Новинського.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь